.


HAUL.1000€ už rūbus?!

Rūbai iš internetinių parduotuvių:
NAKD nuolaidos kodas inga20

https://na-kd.com/en/off-shoulder-knitted-sweater-red?___SID=U
https://na-kd.com/en/printed-knitted-sweater-yellow?___SID=U
https://na-kd.com/en/deep-v-neck-knitted-sweater-grey

ZAFUL rūbų nuorodos:

Rhinestone Cartoon Cat Patch Sweatshirt Dress:https://www.zaful.com/rhinestone-cartoon-cat-patch-sweatshirt-dress-p_245567.html?lkid=11611300
Crew Neck Floral Print Sweatshirt:https://www.zaful.com/crew-neck-floral-print-sweatshirt-p_389232.html?lkid=11611300
Floral Applique Ribbed Cropped T-shirt:https://www.zaful.com/floral-applique-ribbed-cropped-t-shirt-p_384931.html?lkid=11611300
Nothing Rose Short Sleeve T-Shirt:https://www.zaful.com/nothing-rose-short-sleeve-t-shirt-p_274513.html?lkid=11611300
Lantern Sleeve Mock Neck Sweater:https://www.zaful.com/lantern-sleeve-mock-neck-sweater-p_379334.html?lkid=11611300

Mano drabužiai http://facebook.com/inzoclothes
Nuolaidos kodas INZO tiek elektroninėje tiek paprastoje parduotuvėje http://apolonas.lt
Nuolaidos kodas cr0010 http://cityrush.lt ​
Dėl pigesnio Royal Nutrition Lietuva produktų įsigyjimo rašykit asmeniškai http://royalnutrition.lt

FACEBOOK @ Athlete Inga Žuolytė
INSTAGRAM @ingazuolyte
YOUTUBE kanalas @Inga Žuolytė
SNAPCHAT @inguttee

Комментарии